TAOJOGA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Taičičikung I

KURZY > VÍKENDOVÉ

Metodický kurz Taičičikung I.

Termíny:   
05.- 06. august 2017
sobota od 09:30 – 17:30 Taičičiikung I
nedeľa od 09:00 - 17:
00 Taičikikung I

Cena: 120,- Eur/ kurz Taičičikung I

Miesto:  Centrum Univerzálne Liečivé Tao Slovakia
            Kremnická 26 Bratislava – Petržalka

Požiadavky: účastník absolvoval Základy I,
doporučené mať absolvované Železná košeľa IA, Taojin I, Tantienčikung. V cene kurzu je zahrnutý teoretický výklad, praktické techniky, metodická brožúra. Kurz je súčasťou Školy Taojogy a zapisuje sa do indexu.

Registrácie a platby pozri nižšie!

TAIČIČKUNG I forma je veľmi praktická varianta Taiči šitá na mieru pre každodenné cvičenie. Je nenáročná na priestor a zároveň na zapamätanie si 13 tich esenciálnych pohybov. To umožní v krátkom čase praktikujúcemu spoznať vnútornú štruktúru Taiči a neskôr princípy Taiči.

Cieľom kurzu je naučiť sa formu 13 tich pohybov, uvedomovať si telo v pohybe, aplikovať správnu štruktúru tela v každodennom živote, to umožní byť zakorenený a napojený na energiu vesmíru. Správnym cvičením Taiči dochádza k rozprúdeniu energie čchi, jej hromadeniu a celkovému pozdvihnutiu energetického stavu. Jednotlivé akupunktúrne body, prepojenia aj celé dráhy sú preplachované a nabíjané energiou, pričom dochádza často k ich spontánnemu otváraniu a odblokovaniu

Praktikant sa naučí aplikovať statické formy Železnej košele v dynamickom prevedení. Pohybová zostava predstavuje 13 základných pohybov a po ich osvojení je doraz kladený na zapájanie troch vonkajších zdrojov -zemskú, kozmickú a nebeskú silu.

Jedná sa o cvičenia, ktoré je vhodné bez obmedzenia na vek, nakoľko sa cvičí pomaly, tak sa nezaťažuje srdce a celková činnosť srdca, ale naopak posilňuje sa srdce, celková imunita človeka. Taiči je známe ako cvičenie pre dlhovekosť a sebaobranu.

Lektorka: Mgr. Martina Medvecká, certifikovaná inštruktorka systému Univerzálne Liečivé Tao, Majstra Mantak Chiu

REGISTRÁCIA A PLATBY:
Registrovať sa na kurz je potrebné mailom alebo telefonicky. Zároveň je potrebné uhradiť zálohu 50 Eur na mailom zaslaný bankový účet. Po pripísaní platby na účet, bude obratom potvrdená záväzná registrácia a zaistené miesto pre účastníka. Doplatok treba uhradiť najneskôr 3 dni pred termínom konania kurzu.

Storno poplatky:  
V prípade zrušenia účasti na kurze je nutné informovať mailom alebo telefonicky najneskôr 3 dni vopred pred konaním kurzu. V tom prípade bude vrátené uhradené kurzovné znížené o storno poplatky vo výške 20 Eur.


Registrácie mailom: taojogask@gmail.com, telefonicky  0917 974 551 - Martina

Názov bankového účtu:
Martina Medvecka
číslo úctu: 2926893163 Kód banky 1100 - Tatrabanka
IBAN SK64 1100 0000 002926893163
do poznámky uviesť meno účastníka  Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky