TAOJOGA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Železná košeľa IAB

KURZY > VÍKENDOVÉ

Metodický kurz Železná košeľa IA, IB

Termíny:
24.- 25. marca MK Železná košeľa IA,IB
sobota od 09:00 – 17:30 Železná košeľa IA
nedeľa od 09:00 - 17:30 Železná košeľa IB
Cena: 80,- Eur/ kurz IA, 80,- Eur/ kurz IB, celkom 150,- Eur/2 kurzy IA,IB

Miesto:  Centrum Univerzálne Liečivé Tao Slovakia
            Kremnická 26 Bratislava – Petržalka

Požiadavky: účastník absolvoval Základy I,
V cene kurzu je zahrnutý teoretický výklad, praktické techniky, metodická brožúra.
Kurz je súčasťou
Školy Taojogy a zapisuje sa do indexu.

Registrácie a platby pozri nižšie!


ŽELEZNÁ KOŠEĽA IA Praktikant sa naučí budovať správnu štruktúru tela v stoji. Následne sa naučí budovať prepojenie šliach rúk, nôh a chrbtice do jedného celku. Taktiež začne budovať uzemnenie – zakoreňovací princíp a pomocou obaľovacích dýchacích techník budovať vnútorný tlak a energiu v orgánoch. Silne energetizujúce statické pozície spriechodňujú šľachy a meridiány, neskôr kosti. Osvojenie si pozície Stromu a Držanie zlatej skrinky sú základom pre pohybovú meditáciu Taiči. Zlatá korytnačka a byvol mohutne doplňujú driek, obličky, slabiny. Zlatý Fénix, Železná tyč, Železný most kompletizujú 9 statických pozícií.
Obaľovacie dýchacie techniky na vytvorenie vnútorného tlaku a odolnosti sú veľmi dôležitou súčasťou železnej košele. Adept získa viac vnútornej čchi a je schopný znášať tlak zvonka...taktiež si chráni organy ako sú obličky, maternica, prostata a buduje silu perinea.
Nedostatok čchi v týchto orgánoch spôsobuje vážne problemy s potenciou, preto železná košela je výbornou prevenciou pre všetkých.
Pretláčanie v pozíciách umožňuje budovať silu a stabilitu jedinca, okamžite sa naplnia s čchi kosti, šľachy, väzy. Obliekať si Železnú košeľu je výboný nástroj pre dlhovekosť a nadbytok čchi akumulovanej v tele. Zaklad vitality a žiarivého čchi tela.  


ŽELEZNÁ KOŠEĽA IB
Praktikant sa vnorí do sveta kostí a dýchania cez kosti. Postupne precíti celú kostru a energiu v nich. Precítenie kostí predstavuje hlboký zážitok, zároveň pochopenie významu kostí, ktoré sú energetickou oporou pre naše telo. Druhej časti kurzu sa zameriame na odblokovanie konkrétnych emócii vo svalstve a - izometrické posilňovanie svalstva. Následne sa naučí budovať prepojenie šliach rúk, nôh a chrbtice do jedného celku. Silne energetizujúce statické pozície spriechodňujú šľachy a dráhy, neskôr dýchanie cez  kosti silne energetizuje a očisťuje kostnú dreň. To má za následok zvýšenie tvorby krvi z drene a imunity.
Zapojiť kosti do života a využívať ich na uskladnenie čchi je nástroj ako získať žiarivé čchi telo. Ten kto je v kontakte so svojimi kosťami, vie kanálovať cez seba veľa kozmickej čchi s z vesmíru a prijímať viac informácií, tak ako obrovské vysoké stromy. To je základ pre budovanie kozmického vedomia!

Lektori:
Július Masarovič Mgr. - certifikovaný senior inštruktor systému Univerzálne Liečivé Tao
Martina Medvecká Mgr. - certifikovaná inštruktorka systému Univerzálne Liečivé Tao

Registrácia a platby:
NA KURZ JE POTREBNÉ SA ZAREGISTROVAŤ SPATNE MAILOM, TELEFONICKY ALEBO OSOBNE.  
Registrovať sa na kurz je potrebné mailom alebo telefonicky. Zároveň je potrebné uhradiť kurzovné alebo nevratnú zálohu 50,- Eur na mailom zaslaný bankový účet. Po pripísaní platby na účet, bude obratom potvrdená záväzná registrácia a zaistené miesto pre účastníka.

Registrácie mailom:
Martina: taojogask@gmail.com, 0917 974 551
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky