TAOJOGA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Liečivá láska I,II,III

KURZY > VÍKENDOVÉ

Kurzy Liečivej Lásky sú určené pre absolventov kurzov Základy Tao:

Metodické kurzy Základy I a Liečivá láska I
Termín: 06.- 08. november 2020
piatok, od 10:00 – 18 00 Základy I
sobota od
10:00 – 18 00 Liečivá láska I
nedeľa od 10:00 – 1
8 00 Tao muža a Tao ženy
Cena:
80- Eur/ kurz Základy I
Cena : 80,- Eur/ kurz Liečivá láska I
Cena : 80,- Eur/ kurz Tao muža / Tao ženy
Cena celkom: 220,- Eur/ komplet 3 kurzy,  Liečivá láska, 150,- Eur / 2 kurzy


Miesto:  Centrum Univerzálne Liečivé Tao Slovakia
            Kremnická 26 Bratislava – Petržalka

Požiadavky
ku Liečivej láske kurzom:
účastník absolvoval Základy I
V cene kurzu je zahrnutý teoretický výklad, praktické techniky, metodická brožúra. Kurz je súčasťou Školy Taojogy a zapisuje sa do indexu.

Liečivá láska I,II,III sú nadstavbové kurzy. Práca so sexuálnou energiou je jednou z najťažších, ale najsilnejších techník. Správne praktikovaná sexualita dokáže zmeniť celý energetický potenciál človeka, dokáže obmedziť starnutie, dokáže opäť naštartovať telo, začne regerovať bunky, človek získa tak silný nástroj, ako regulovať procesy vo vlastnom tele, bez toho aby ostal unavený, vyčerpaný, frustrovaný alebo nepochopený.

Praktikant sa v kurze zoznámi so Semenníkovým a Vaječníkovým Kung Fu, prenikne do tajov sexuálnej energie, najväčšej tvorivej sily v našom tele, naučí sa ju využívať v prospech svojho tela. Takto sa pomocou sexuálnej energie aktivizujú žlazy, ktoré začnú produkovať viac hormónov a spôsobia omladzujúci efekt. Posilnením žlazového a hormonálneho systému sa výrazne zlepšuje sexuálne zdravie, vitálna energia a kreativita.

Keď jedinec si postupne osvojil základné sexuálne a harmonizačné techniky, môže pristúpiť k párovej duálnej kultivácii. Je to proces už náročnejší, kde sa musí pozornosť zamerať na naladenie sa na partnera a následne si osvojiť techniky na vzájomú výmenu energie a jej kultiváciu. Preto v Tao sa doporučuje mať dlhodobého partnera a vyhybať sa promiskuite.


 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky