TAOJOGA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Železná košeľa I

KURZY > PRAVIDELNÉ

Na jeseň otvárame Metodický kurz Železná košeľa IA, IB
12 týždňový pravidelný kurz

Začiatok od 7. marca 2017
utorky
od 18 3020:00 Železná košeľa IA  
Cena: 145,- Eur
M
iesto:  Centrum Univerzálne Liečivé Tao Slovakia
            Kremnická 26 Bratislava – Petržalka

Požiadavky: účastník absolvoval Základy I,
V cene kurzu je zahrnutý teoretický výklad, praktické techniky, metodická brožúra.
Kurz je súčasťou
Školy Taojogy a zapisuje sa do indexu.

Registrácie a platby pozri nižšie!


Cvičenia železnej košele sú vynikajuci spôsob ako si zlepšiť zdravie, psychiku, silu, pokoj a radosť žiť na zemi. Sú nenáročné na tep a nevykonáva sa žiadna námaha...sú určené pre každého bez obmedzenia veku....pre staršie osoby zvlášť vhodné na obnovu sily.
Ďakujeme za metodiku ako správne cvičiť dlhovekosť.
Keď je strom emočne zdravý a má vhodné podmienky......potom čím je starší, tým je silnejší a mohutnejší. Tento princíp sa aplikuje.


ŽELEZNÁ KOŠEĽA IA Praktikant sa naučí budovať správnu štruktúru tela v stoji. Následne sa naučí budovať prepojenie šliach rúk, nôh a chrbtice do jedného celku. Taktiež začne budovať uzemnenie – zakoreňovací princíp a pomocou obaľovacích dýchacích techník budovať vnútorný tlak a energiu v orgánoch. Silne energetizujúce statické pozície spriechodňujú šľachy a meridiány, neskôr kosti. Osvojenie si pozície Stromu a Držanie zlatej skrinky sú základom pre pohybovú meditáciu Taiči. Zlatá korytnačka a byvol mohutne doplňujú driek, obličky, slabiny. Zlatý Fénix, Železná tyč, Železný most kompletizujú 9 statických pozícií.

Obaľovacie dýchacie techniky na vytvorenie vnútorného tlaku a odolnosti sú veľmi dôležitou súčasťou železnej košele. Adept získa viac vnútornej čchi a je schopný znášať tlak zvonka...taktiež si chráni organy ako sú obličky, maternica, prostata a buduje silu perinea.
Nedostatok čchi v týchto orgánoch spôsobuje vážne problemy s potenciou, preto železná košela je výbornou prevenciou pre všetkých.
Pretláčanie v pozíciách umožňuje budovať silu a stabilitu jedinca, okamžite sa naplnia s čchi kosti, šľachy, väzy. Obliekať si Železnú košeľu je výboný nástroj pre dlhovekosť a nadbytok čchi akumulovanej v tele. Zaklad vitality a žiarivého čchi tela.  


Registrácia a platby:
NA KURZ JE POTREBNÉ SA ZAREGISTROVAŤ SPATNE MAILOM, TELEFONICKY ALEBO OSOBNE.  
Registrovať sa na kurz je potrebné mailom alebo telefonicky. Zároveň je potrebné uhradiť plné kurzovné na mailom zaslaný bankový účet. Po pripísaní platby na účet, bude obratom potvrdená záväzná registrácia a zaistené miesto pre účastníka.

Lektorka: Martina Medvecká mgr., medzinárodne certifikovaná inštruktorka Systému Univerzálne Liečivé Tao

Kontakt: 0917 974 551, taojogask@gmail.com

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky