TAOJOGA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Liečivá láska pre ženy

KURZY > PRAVIDELNÉ

MK Liečivá láska pre ženy
Kurz pre všetky absolventky kurzu Základy I Taojogy


Cena:   240Eur
Termín: Stredy
od 11:30- 13:00
Kde: Centrum Univerzálne liečivé Tao Slovakia v Bratislave
Začíname
20. septembra 2017 - marec 2018

Jedná sa o cyklus 3 kurzov Liečivej lásky pre ženy: Liečivá láska I, Tao ženy a Prax s nefritovým vajíčkom.

V prípade záujmu ma kontaktujte na: Martina Medvecká Mgr, taojogask@gmail.com, 0917 974 551Liečivá láska pre ženy


Vďaka jednoduchým a zároveň silným technikám sa celkovo obnoví energetický systém a naladí sa na energiu harmónie, pokoja a mieru. Ženy sa môžu zbaviť svojich dlhoročných problémov napr. s menštruáciou, PMS, bolesťami hlavy, vyprázdňovaním, trávením, cystami, psychickými problémami, s problémami po pôrode, oslabeným panvovým dnom a sexuálnymi problémami a samozrejme celkovo problémov emočných...atď.
Keď sú všetky emócie v našich hlavných orgánoch v rovnováhe, láska je vyživená v srdci. Transformácia
negatívnych emócií na pozitívne emócie, rovnako ako praktizovanie ovariálneho Kung Fu vytvára energiu Chi pre samoliečbu. Je to sila hlboko v našom vnútri, ktorá nám umožňuje pustiť staré a odpúšťať. Keď sme v našom centre, cítime sa vyrovnané a rozvíjame vnútornú krásu a zvyšujeme vonkajšie vyžarovanie. Liečivá prax Tao Ženy je základom systému Univerzálne Liečivé Tao. Čím silnejší základ, tým lepšie sme
pripravené na náš duchovný vývoj. Tieto starodávne postupy sú veľmi prospešné pre všetky ženy,
predovšetkým ktoré zaujímajú témy uvedené v spodnej časti letáku.

1. Časť –Liečivá láska I - 8 stretnutí
2. Časť – Tao ženy - 10 stretnutí
3. Prax s Vajíčkom – 2 stretnutia

Kurz liečivé energie pre ženy - je určený všetkým ženám, ktoré zaujímajú nasledovné témy:
Stres* hormonálne problémy* PMS - Príznaky, ako sú kŕče, opuch prsníkov, náladovosť, zápcha, apod * Emocionálne a mentálne
bloky* Negatívne vedľajšie účinky pri menopauze* Sebaláska* Rakovina, vredy, nádory a cysty prsníkov, maternice a vaječníkov* Posilnenie panvového svalstva , prevencia rizika prepadnutia maternice a močového mechúra, inkontinencia* Strata menštruácie* Neplodnosť* Depresia* Náchylnosť k hubovým chorobám a infekciám* Zvýšenie obranyschopnosti organizmu* Sexuálna apatia, a to aj po menopauze* Zvýšenie sexuálnej radosti a pocitov počas milovania, intenzívnejší orgazmus, frigidita* Otvorenie srdca*

                      

        
LEKTOR:
Mgr.  Martina Medvecká , Certifikovaná inštruktorka  Systému Univerzálne Liečivé Tao, majstra Mantak Chiu so špecializáciou na Liečivú lásku. Organizátorka kurzov  Taojogy pre Slovensko  a Česko.
V Taojoga Slovakia sa podieľa na príprave a organizácií kurzov a ako lektor aktívne vedie kurzy Taojogy. Je medinárodne certifikovaná praktikantka čínskej masáže Chi Nei Tsang, ktorú praktizuje v rámci ponuky služieb Taojogy Slovakia.
Vyštudovala Pedagickú Fakultu UK v Bratislave a  následne 15 rokov pracovala na vedúcich manažérskych pozíciách v CK a v súkromnej obchodej firme s IT technológiami, má diplom certifikovaného kouča.
V posledných 20 rokoch sa intenzívne venuje alternatívnym metódam liečenia a sebaliečenia.
Vo svojej každodennej praxi využíva metódy LSVJ -  liečenie prostredníctvom Vyššieho Ja a Hooponopono. Je certifikovanou absolventkou metódy IZI LLC pod vedením Dr. Hew Lena (poznanie vlastného Ja prostredníctvom techniky Hooponopono), vyvinutou Dr.Hew Lenem. Je absolventkou kurzu Joga v každodennom živote, kurzu Silvovej metódy ovládania mysli a Anjelske liečenie. Má zasvätenie Reiky až po majstra Reiky a Imara Reiky.

Registrácia a platby:
NA KURZ JE POTREBNÉ SA ZAREGISTROVAŤ SPATNE MAILOM, TELEFONICKY ALEBO OSOBNE.

Zároveň je potrebné osobne zaplatiť alebo vložiť na ý účet nevratnú registračnú zálohu kurzovného vo výške 50,-  EUR .  Zostatok kurzovného sa platí na mieste pri registrácii.

Kontakt: Martina Medvecká Mgr., taojogask@gmail.com,
               Mobil: +421 0917 974 551, www.taojoga.skNávrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky