TAOJOGA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Taiči čikung I

KURZY > VÍKENDOVÉ

Metodický kurz Taičičikung I.
Termín:   jún 2020
sobota, nedeľa od 09:30 – 17:00 Taičičiikung I
Cena:
150,- Eur/ kurz Taičičikung I

Miesto:  Centrum Univerzálne Liečivé Tao Slovakia
           Kremnická 26 Bratislava – Petržalka

          
Požiadavky: účastník absolvoval Základy I, doporučené mať absolvované Železná košeľa IA, Taojin I, Tantienčikung. V cene kurzu je zahrnutý teoretický výklad, praktické techniky, metodická brožúra. Kurz je súčasťou Školy Taojogy a zapisuje sa do indexu.

Registrácie a platby pozri nižšie!

TAIČIČIKUNG I forma je veľmi praktická varianta Taiči šitá na mieru pre každodenné cvičenie. Je nenáročná na priestor a zároveň na zapamätanie si 13 tich esenciálnych pohybov. To umožní v krátkom čase praktikujúcemu spoznať vnútornú štruktúru Taiči a neskôr princípy Taiči.

Cieľom kurzu je naučiť sa formu 13 tich pohybov, uvedomovať si telo v pohybe, aplikovať správnu štruktúru tela v každodennom živote, to umožní byť zakorenený a napojený na energiu vesmíru. Správnym cvičením Taiči dochádza k rozprúdeniu energie čchi, jej hromadeniu a celkovému pozdvihnutiu energetického stavu. Jednotlivé akupunktúrne body, prepojenia aj celé dráhy sú preplachované a nabíjané energiou, pričom dochádza často k ich spontánnemu otváraniu a odblokovaniu

Praktikant sa naučí aplikovať statické formy Železnej košele v dynamickom prevedení. Pohybová zostava predstavuje 13 základných pohybov a po ich osvojení je doraz kladený na zapájanie troch vonkajších zdrojov -zemskú, kozmickú a nebeskú silu.

Jedná sa o cvičenia, ktoré je vhodné bez obmedzenia na vek, nakoľko sa cvičí pomaly, tak sa nezaťažuje srdce a celková činnosť srdca, ale naopak posilňuje sa srdce, celková imunita človeka. Taiči je známe ako cvičenie pre dlhovekosť a sebaobranu.

REGISTRÁCIA A PLATBY:
Registrovať sa na kurz je potrebné mailom alebo telefonicky. Zároveň je potrebné uhradiť plné kurzovné na mailom zaslaný bankový účet. Po pripísaní platby na účet, bude obratom potvrdená záväzná registrácia a zaistené miesto pre účastníka.


Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky