TAOJOGA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Základy I

KURZY > PRAVIDELNÉ

Metodický kurz Základy I
v septembri otvárame 8 - týždňov metodický kurz pre začiatočníkov Taojogy:
Cena:   
85,- Eur/ 8 týždňov
utorky od 18:30 - 20:00
Centrum Univerzálne liečivé Tao Slovakia v BratislaveNáplň kurzu
Na človeka v našom svete je kladená vysoká náročnosť v tejto dobe. Je nútený sa postarať sám o seba do plnej miery. Úspech človeka spočíva v nájdení životného oporného piliera, o ktorý sa môže oprieť. Na tomto metodickom kurze ho nájdete. Pilier Tao, s ktorým sa účastník zoznámi na kurze je otestovaný miliónmi ľudí v starej Číne a je veľmi životaschopný.  
Účastník sa zoznámi a zorientuje sa  vo svete energií. Naučí sa prakticky aplikovať Tao za účelom vlastnej harmonizácie, ustrednenia sa, posilnenia sústredenosti svojho ducha.  Naučí sa pomocou techník Vnútorný úsmev a Liečivé zvuky obnoviť energiu vo svojich životne dôležitých orgánoch a taktiež uvoľniť vnútorné napätia, prípadné potlačené emócie.
Pomocou techniky Harmonizácia abdomenu sa účastník naučí aktivovať svoj potenciál, mentálne aj fyzické ťažisko.

Na kurze sa zameriame aj na úvod do čínskej psychológie, vysvetlené budú emócie, ako vplývajú na orgány, energetické centrá ako ich neutralizovať a prakticky aplikovať na harmonizáciu svojej psychiky. Emócie majú až 40% vplyv na našu energiu a zdravie, na našom kurze sa exaktne poslucháč naučí spracovať svoje emócie, pochopí ich a začne sa tešiť že ich spoznal a pochopil.

Druh
á časť bude zameraná na energetické centrá(čakry) a ich harmonizáciu, precítenie a bude ukázaný konkrétny vplyv na emócie a pocity. Následne sa účastní zoznámi ako optimalizovať svoje centrá ako ich prepojiť, a harmonizovať a ďalej spojiť ich s meridiánovým okruhom Mikrokozmickej dráhy, objaví  jej významu pre psychiku, svoju ochranu, jednoduchého spôsobu ako riešiť svoju karmu a celkovú energiu človeka.

V cene kurzu je zahrnutý teoretický výklad, praktické techniky, metodická brožúra.

Kurz predstavuje úvodné vnorenie sa do systému Univerzálne Liečivé Tao. Je určený rovnako pre začiatočníkov ako aj pre mierne pokročilých. Kurz je súčasťou Inštruktorskej školy Taojogy a zapisuje sa do indexu.


Lektor: Martina Medvecká Mgr. - certifikovaná inštruktorka systému Univerzálne Liečivé Tao
                 

Registrácia a platby:
NA KURZ JE POTREBNÉ SA ZAREGISTROVAŤ SPATNE MAILOM, TELEFONICKY ALEBO OSOBNE.  
Registrovať sa na kurz je potrebné mailom alebo telefonicky. Zároveň je potrebné uhradiť plné kurzovné na mailom zaslaný bankový účet. Po pripísaní platby na účet, bude obratom potvrdená záväzná registrácia a zaistené miesto pre účastníka.
Storno poplatky:  
V prípade zrušenia účasti na kurze je nutné informovať mailom alebo telefonicky najneskôr 3 dni vopred pred konaním kurzu. V tom prípade bude vrátené uhradené kurzovné znížené o storno poplatky vo výške 20 Eur.

Registrácie mailom:
Martina: taojogask@gmail.com, 0917 974 551Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky