TAOJOGA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Železná IA ONLINE

KURZY > VÍKENDOVÉ

Metodický kurz Železná košeľa ONLINE IA

Termín: 17. Október 2020
Železná košeľa IA
sobota od
09:00 – 12:00 Teória a prax
              12:00 - 13:00 Obedná prestávka
              13:00 - 15:00
Teória a prax
Cena: 60,- Eur Železná košeľa IA
Miesto:  ZOOM platforma
Ebooklet, 1 mesiac dostupný záznam

Kurz je súčasťou
Školy Tao a zapisuje sa do indexu.

Na kurze dostanete úžasné praktické techniky a vedomosti:
jedinečné základy pre fyzické cvičenia, posilňovanie tela a čchi

Prečo si obliecť železnú košeľu?
čchi tlak a brucho
Budovanie čchi tlaku

Sila perinea

Obaľovacie cvičenia orgánov, centier
Pozícia stromu metodika
Pozícia Korytnačka, Vodný Byvol
Držanie zlatej urny
Železný most a železná tyč
Zlatý Fényx máva krídlami


ŽELEZNÁ KOŠEĽA IA Praktikant sa naučí budovať správnu štruktúru tela v stoji. Následne sa naučí budovať prepojenie šliach rúk, nôh a chrbtice do jedného celku. Taktiež začne budovať uzemnenie – zakoreňovací princíp a pomocou obaľovacích dýchacích techník budovať vnútorný tlak a energiu v orgánoch. Silne energetizujúce statické pozície spriechodňujú šľachy a meridiány, neskôr kosti. Osvojenie si pozície Stromu a Držanie zlatej skrinky sú základom pre pohybovú meditáciu Taiči. Zlatá korytnačka a byvol mohutne doplňujú driek, obličky, slabiny. Zlatý Fénix, Železná tyč, Železný most kompletizujú 9 statických pozícií.
Obaľovacie dýchacie techniky na vytvorenie vnútorného tlaku a odolnosti sú veľmi dôležitou súčasťou železnej košele. Adept získa viac vnútornej čchi a je schopný znášať tlak zvonka...taktiež si chráni organy ako sú obličky, maternica, prostata a buduje silu perinea.
Nedostatok čchi v týchto orgánoch spôsobuje vážne problemy s potenciou, preto železná košela je výbornou prevenciou pre všetkých.
Pretláčanie v pozíciách umožňuje budovať silu a stabilitu jedinca, okamžite sa naplnia s čchi kosti, šľachy, väzy. Obliekať si Železnú košeľu je výboný nástroj pre dlhovekosť a nadbytok čchi akumulovanej v tele. Zaklad vitality a žiarivého čchi tela.  


Železná košeľa IB
Praktikant sa vnorí do sveta kostí a dýchania cez kosti. Postupne precíti celú kostru a energiu v nich. Precítenie kostí predstavuje hlboký zážitok, zároveň pochopenie významu kostí, ktoré sú energetickou oporou pre naše telo. Druhej časti kurzu sa zameriame na odblokovanie konkrétnych emócii vo svalstve a - izometrické posilňovanie svalstva. Následne sa naučí budovať prepojenie šliach rúk, nôh a chrbtice do jedného celku. Silne energetizujúce statické pozície spriechodňujú šľachy a dráhy, neskôr dýchanie cez  kosti silne energetizuje a očisťuje kostnú dreň. To má za následok zvýšenie tvorby krvi z drene a imunity.
Zapojiť kosti do života a využívať ich na uskladnenie čchi je nástroj ako získať žiarivé čchi telo. Ten kto je v kontakte so svojimi kosťami, vie kanálovať cez seba veľa kozmickej čchi s z vesmíru a prijímať viac informácií, tak ako obrovské vysoké stromy. To je základ pre budovanie kozmického vedomia!

REGISTRÁCIA A PLATBY:
Registrovať sa na kurz je potrebné mailom alebo telefonicky. Zároveň je potrebné uhradiť plné kurzovné na mailom zaslaný bankový účet. Po pripísaní platby na účet, bude obratom potvrdená záväzná registrácia a zaistené miesto pre účastníka.

Názov bankového účtu:

Mgr. Július Masarovič - Liečivá Tao Alchýmia
číslo úctu: 262 581 8442 Kód banky 1100 - Tatrabanka
IBAN SK43 1100 0000 002625818442  
do poznámky uviesť meno účastníka  

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky