TAOJOGA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

TAO STRESU

KURZY > KURZY PRE FIRMY

Kurzy stressmanažmentu prebiehajú po dohode s konkrétnou firmou
Kedy:   
termín bude upresnený
Kde:   Hotel Viktor, Kremnická 26, Bratislava-Petržalka

(podrobný infoleták o kurze)


V prípade potreby lektor je dostupný pre uzemie Slovenska, Čiech, region EU  
Registrácia  mailom na:  taojoga@taojoga.sk
V maili prosíme uviesť: Názov firmy, Meno a priezvisko, tel.kontakt, mail a fakturačné údaje, na ktoré Vám vystavíme zalohovú faktúru, ktorú Vám obratom zašleme.


 

SYSTÉM  UNIVERZÁLNE  LIEČIVÉ  TAO  SLOVAKIA
TAOJOGA A LIEČIVÁ TAO ALCHÝMIAsi Vás a Vašich kolegov dovoľujú pozvať na jednodňový teoreticko - praktický kurz

TAO STRESU
& taoistické spôsoby transformácie stresu na vitalitu

Lekári len nedávno objavili katastrofálne dopady stresujúcich životných podmienok na zdravie ľudí. Spôsob ako sa s týmito faktormi vyrovnať sú však stále len v plienkach. Nevedia nič alebo len veľmi málo o úspešnej tradícii Tao, jej dlhej histórii transformácie stresu na silu a životnú vitalitu.
Taoisti objavovali vzťahy medzi emočnou energiou a orgánovým systémom v priebehu mnohých storočí pomocou cvičení a meditácií. Vyvinuli metódy ako premeniť negatívne emócie na pozitívne z ich praktického a intuitívneho chápania ľudského tela. Mnoho z taoistických poznatkov je podložených dôkazmi z pozorovania, modernej psychológie a medicíny. V Tao sa využívajú metódy a cvičenia, ktoré transformujú negatívne emócie na pozitívnu životnú silu alebo  Chi.

Na kurze preberieme prakticky niekoľko z nich a vnoríme sa do problematiky emócií, ktoré dnes hrajú rozhodujúcu rolu v práci manažéra ako aj v bežnom živote. Každodennou aplikáciou jednoduchých techník  a cvičení vybraných do tohto kurzu účastník precvičí, posilní a zharmonizuje telo, dušu i myseľ
Náplň kurzu:
Úvod do čínskej psychológie -účastník sa zoznámi a zorientuje sa  vo svete energií a naučí sa prakticky aplikovať Tao za účelom vlastnej harmonizácie, ustrednenia sa, posilnenia sústredenosti svojho ducha. Vysvetlené budú emócie, ako vplývajú na orgány, energetické centrá ako ich neutralizovať a prakticky aplikovať na harmonizáciu svojej psychiky. Emócie majú až 40% vplyv na našu energiu a zdravie, na našom kurze sa exaktne poslucháč naučí spracovať svoje emócie, pochopí ich a začne sa tešiť že ich spoznal a pochopil.
Účastník sa ďalej prakticky naučí:
• Ľahkú zostavu jednoduch
ej účinnej sebamasáže pre každodenné využitie či doma alebo v práci na  spriechodnenie a uvoľnenie napätia a stresu z chrbtice celého tela a psychiky
Poklepovú detoxikáciu na uvoľnenie toxínov z orgánov a ich následnú energetizáciu.
• Pomocou techník Vnútorný úsmev a Liečivé zvuky  obnoviť energiu vo svojich životne dôležitých orgánoch a taktiež uvoľniť vnútorné napätia, prípadné potlačené emócie a staré emocionálne bloky. Tieto techniky umožnia účastníkom vymaniť sa z nežiadúcich psychických stavov.
• Pomocou techniky Harmonizácia abdomenu a Dýchanie do brucha  aktivovať svoj potenciál, mentálne aj fyzické ťažisko.
• Účastníci sa na kurze oboznámia s taoistickým modelom 5 elementov . Pozitívne rozmýšľať znamená stať sa súčasťou uzatvoreného kruhu harmónie, ktorá v sebe zahŕňa päť rôznych energií. Aby sme žili v harmónii potrebujeme teda vyváženú kombináciu rôznych energií, ktorá je obsiahnutá v piatich prvkoch. Ak je rovnováha narušená, človek prežíva chaotické chvíle.

***
Vnútorný pokoj, harmónia a ustrednenosť majú ohromný vplyv na úspech, zdravie a vitalitu a rozhodujúci vplyv pri riadení, rokovaní a rozhodovaní sa v živote. Neváhajte, prihláste sa na kurz  a objavte spolu s nami výnimočnú silu jednoduchých taoistických techník pre obnovu zdravia, vnútornej sily a harmónie a rast vitality!  

Lektor: Mgr. Július Masarovič - medzinárodne certifikovaný lektor systému Univerzálne
Liečivé Tao s viac ako 25 ročnou praxou.
Absolvoval aktívny viacmesačný pobyt vo Švajčiarskom Taocentre, viactýždňové pobyty pod vedením Majstra Mantak Chiu v Tao gardene v Thajsku, kde získal celosvetový certifikát na učenie Taojogy. Je vyštudovaný magister Biofyziky a chemickej fyziky, s 10 ročnou praxou v maklérstve, bankovníctve, absolventom školy Tradičnej čínskej medicíny v Prahe v odbore fytoterapia a čínska dietetika. Spája najnovšie vedecké poznatky so starými taoistickými praktikami. Špecializuje sa na Vnútornú Alchýmiu. Na Slovensku precvičil už 1000 poslucháčov a od roku 2010 vedie Školu Taojogy – Školu života, z ktorej vyšlo v minulom roku prvých 10 asociovaných inštruktorov.

Lektor - asistent: Mgr.Martina Medvecká
Taojoge sa aktívne venuje viac ako 6 rokov. V súčasnosti je poslucháčkou inštruktorskej Školy Taojogy -Školy života. V Taojoga Slovakia sa podieľa na príprave a organizácií kurzov a ako lektor aktívne vedie kurzy Základy I.,II., Tao-dieťaťa a cvičenia Taojin a ako asistent lektora kurzy Stressmanažmentu pre firmy. Vyštudovala Pedagickú Fakultu UK v Bratislave a následne 15 rokov pracovala na vedúcich manažérskych pozíciách v CK a súkromnej obchodej firme s IT technológiami, má diplom certifikovaného kouča.V posledných rokoch sa intenzívne venuje alternatívnym metódam liečenia a sebaliečenia.Vo svojej každodennej praxi využíva metódy LSVJ - liečenie prostredníctvom Vyššieho Ja a Hooponopono. Je certifikovanou absolventkou metódy IZI LLC pod vedením Dr. Hew Lena (poznanie vlastného Ja prostredníctvom techniky Hooponopono), vyvinutou Dr.Hew Lenem. Je absolventkou kurzu Joga v každodennom živote, kurzu Silvovej metódy ovládania mysli a Anjelske liečenie. Má zasvätenie Reiky až po majstra Reiky a Imara Reiky.

NA KURZ JE POTREBNÉ SA ZAREGISTROVAŤ SPATNE MAILOM na taojoga@taojoga.sk. V maili prosíme uviesť nasledovné dáta: Názov firmy, Meno a priezvisko, tel.kontakt, mail a fakturačné údaje, na ktoré Vám vystavíme zalohovú faktúru, ktorú Vám obratom zašleme. Nabehnutím platby na náš účet sa stávate riadne zaregistrovaným účastníkom kurzu.


 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky