TAOJOGA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Železná košeľa II

KURZY > VÍKENDOVÉ

Metodický kurz Železná košeľa II

Termín: marec 2017
sobota od 09:00 – 17:30 Železná košeľa II

nedeľa od 09:00 - 14:00  
Železná košeľa II

Cena: 120,- Eur/ kurz Železná košeľa II

Miesto:  Centrum Univerzálne Liečivé Tao Slovakia
            Kremnická 26 Bratislava – Petržalka

Požiadavky: účastník absolvoval Základy I,  doporučené mať absolvované Taojin I, Železná košeľa IA,  V cene kurzu je zahrnutý teoretický výklad, praktické techniky, metodická brožúra. Kurz je súčasťou Školy Taojogy a zapisuje sa do indexu.

Registrácie a platby pozri nižšie!

ŽELEZNÁ KOŠEĽA II
Praktikant sa naučí budovať dynamický neikung šliach, prepájanie šliach rúk, chrbta a nôh a správnu štruktúru šliach prepojené do jedného celku. Jedná sa o dynamických cvičení a aplikáciu na prenos sily. Tieto cvičenia otvárajú šľachy a silu šliach. Do šliach je možné uskladniť energiu. Ich dlhodobé pestovanie zabezpečí silu a pre pohybový aparát neobmedzene na vek. To sa využíva pri  energeticky úspornom pohybe tela a aplikuje v Taičičikungu. Taktiež sa praktikant zoznámi s cvičením šliach, ciev a prepojením na pulz srdca. Srdce kontroluje šľachy. Preto je dôležitá synchronizácia pulzu srdca a vnútorného pohybu šliach, kontrakcie a uvoľnenie .


REGISTRÁCIA A PLATBY:
Registrovať sa na kurz je potrebné mailom alebo telefonicky. Zároveň je potrebné uhradiť plné kurzovné na mailom zaslaný bankový účet. Po pripísaní platby na účet, bude obratom potvrdená záväzná registrácia a zaistené miesto pre účastníka.

Storno poplatky:  
V prípade zrušenia účasti na kurze je nutné informovať mailom alebo telefonicky najneskôr 3 dni vopred pred konaním kurzu. V tom prípade bude vrátené uhradené kurzovné znížené o storno poplatky vo výške 20 Eur. Názov bankového účtu:
Mgr. Július Masarovič - Liečivá Tao Alchýmia
číslo úctu: 262 581 8442 Kód banky 1100 - Tatrabanka

IBAN SK43 1100 0000 002625818442  
do poznámky uviesť meno účastníka  

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky