TAOJOGA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Čikung a Meditacia

KURZY > PRAVIDELNÉ

Jendoduchý Čikung & Meditácia
pre
transformáciu stresu do zdravia a vitality

Kedy: štvrtky v čase od 17:30 - 20:00
Termíny: 27.9., 11.10., 25.10., 8.11., 15.11.,22.11.,29.11., 6.12.
Cena: 10 Eur / 1 stretnutie 2,5 hod.

PRVÁ HODINA 28.9. OTVORENÁ - ZADARMO!

Objavte silu čikungu a energetickej meditácie pre transformáciu vášho stresu, strachu a úzkosti do zdravia, vitality a stavu radosti a blaženosti.

V súčasnosti je svet plný veľkého strachu a úzkosti. Väčšina z nás pociťuje neistoty vo vzťahu k budúcnosti, a popritom zabúdame a neuvedomujeme si stav prítomnosti. Ak stále hľadáte čas kedy začať pracovať na sebe, aby ste sa stali silnejšími a viac užitočnými, je to práve teraz.

Jeseň je obdobím, kedy sa stromy zbavujú starého suchého lístia a my by sme tiež mali pustiť všetky staré a nám neprospievajúce situácie, emócie a mali by sme začať pracovať na našom fyzickom a emocionálnom prijatí našich kríz a zranení, aby sme ich premenili na pozitívnu energiu s neobmedzeným potenciálom na dosiahnutie radosti a šťastia vo svojom živote.

Na našich stretnutiach najprv prostredníctvom jednoduchého čikungu zahrejeme telo, aby sme vytvorili energiu, s ktorou môžeme pracovať. Potom sa naučíme a budeme praktizovať základné pohyby, aby sme stále viac a viac energetizovali chrbticu, zahrievali ju, zvyšovali flexibilitu tela, znásobovali energiu a harmóniu, uzdravovali, spriechodňovali šľachy, svaly, energetické kanály, ako i celé telo a podporili tak hladký tok energie v tele.

Následne budeme používať taoistické formy energetických meditácií, aby sme sa stali pokojnými v mysli a bez stresu a napätia vo fyzickom tele a vnútornom energetickom systéme.

Rozoberieme funkciu 5 prvkov, ktoré pracujú s piatimi hlavnými orgánmi (obličky, pečeň, srdce, slezina a pľúca), ktorým sa budeme venovať, čistiť ich, energetizovať a harmonizovať a naučíme sa dýchacie techniky a špecifické pohyby na harmonizáciu vášho tela / mysle / ducha.

LEKTORKA: Martina Medvecká Mgr.
medzinárodne certifikovaná inštruktorka Taojogy systému Univerzálne Liečivé Tao majstra Mantak Chiu.
Taojoge sa intenzívne venuje vyše 16 rokov a profesionálne na plný úväzok vedie kurzy a precvičuje Taojogu 6 rokov

Registrácia a platby:
NA KURZ JE POTREBNÉ SA ZAREGISTROVAŤ SPATNE MAILOM ALEBO TELEFONICKY .

mobil: 0917 974 551, taojogask@gmail.com

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky