TAOJOGA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

PONUKA

ČCHINEJTSANG

MÁTE ZÁUJEM NA VLASTNOM TELE ZAŽIŤ ÚČINKY
ČÍNSKEJ TERAPEUTICKEJ MASÁŽE CHI NEI TSANG?

Príďte, spoznajte a objavte jedinečný systém, ktorý vás naučí ako relaxovať a ovládať svoje emócie prostredníctvom Chi Nei Tsang  masáží brucha systému Univerzálne Liečivé Tao. Jedná sa o najbezprostrednejší komplexný prístup k detoxikácii, obnove a posilneniu vnútorných orgánov tela a tým zlepšeniu kvality života.
Vaše črevo je váš druhý Mozog: obsahuje viac ako 100 miliónov neurónov, ktoré regulujú náladu! Ukladajú sa tu negatívne emócie, stres, toxíny a napätia rôzneho druhu. Energetické bloky sa vytvárajú okolo pupku.

Informácie o voľných termínoch a objednávky na masáž:
NA MASÁŽ JE POTREBNÉ OBJEDNAŤ SA MAILOM, TELEFONICKY ALEBO OSOBNE.
Kontakt: Mgr. Martina Medvecká - certifikovaná praktikantka ChiNeiTsang masáže, e-mail - taojogask@gmail.com, mobil: 0917 974 551

Cena: 1 terapeutické stretnutie 25 Eur/ 60 min., 35 Eur/ 90 min
Doporučené absolvovať 5 stretnutí.

Kde: Taocentrum, Kremnická 26, Bratislava - Petržalka (MHD bus č.80, 88 - zastavka Kremnická)

Chi Nei Tsang je rýchla a efektívna pri zažívacích problémoch, zápche a nadúvaní,  nešpecifických bolestiach hlavne spodnej časti chrbta, migrénach, gynekologických problémoch, príznakoch menopauzy, depresiách, nespavosti, astme, u funkčných problémoch so žalúdkom, syndróme dráždivého tračníku, gastroezafageálneho refluxu (pálení žáhy) či veľkej nervozite, strese, prílišnej zodpovednosti. CNT má tiež skvelé výsledky pri zdravotných problémoch žien, nakoľko môže výrazne znížiť, a dokonca odstrániť bolestivé menštruačné kŕče, zmenšiť myómy, a zmierniť bolesť a neplodnosť spojené s endometriózou.

C
hi Nei Tsang posilňuje celkovo zdravie a značne pomáha omladzovaniu celého organizmu, pretože bezprostredne ovplyvňuje lymfatický a imunitný systém tela. Pozitívne vedľajšie účinky, ktoré sa môžu prejaviť sú: redukcia váhy, zlepšená sexuálna energia, hlbšie vnútorné uvoľnenie,.....

Viac o Chi Nei Tsang TU

Pre poslucháčov školy Taojogy a záujemcov je možné absolvovať terapiu brucha na víkendových metodických kurzoch Taojogy a na sústredeniach Taojogy  v príjemnom horskom prostredí.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky