TAOJOGA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

KURZ CNT I

ČCHINEJTSANG

Chi Nei Tsang I - 4-denný kurz hĺbkovej terapeutickej detoxikačnej masáže orgánov
ČchiNejTsang I je vstupnou bránou do hĺbkovej brušnej čchi masáže. Všetci študenti a záujemci, ktorí majú chuť dozvedieť sa viac o kultivovaní energie, seba liečení a vnútornej masáži orgánov, sú vítaní. Na konci kurzu absolventi obdržia certifikát o účasti, ktorý im umožní vykonávať prax  za účelom vypracúvania prípadových štúdií, ktoré sú podmienkou pre získanie medzinárodného certifikátu praktikanta CNT I.

Masáž sa vykonáva prevažne v oblasti pupku a brucha. Táto oblasť je vo východnej tradícii známa ako druhý mozog a v taoizme sa nazýva Tan Tien. Životná energie chi prúdi vnútornými kanálmi, nervovou sústavou, krvnými cestami a lymfatickými žľazami. Tieto systémy sa koncentrujú a ich cesty sa krížia prevažne v bruchu, ktoré plnia úlohu riadiaceho centra. Jedná sa o najbezprostrednejší komplexný prístup k detoxikácii, obnove a posilneniu vnútorných orgánov tela a tým zlepšeniu kvality života.


Už teraz prijímame registrácie na októbrový kurz za zvýhodnenú akciovú cenu do konca júna.
Termín: 18.10. – 21.10. 2018
- pri zložení zálohy 80 Eur do konca júna 2018 platí zvýhodnená cena 250 Eur
- od júla 2018 platí cena 295 Eur
Kde: Bratislava, konkret.. miesto bude upresnené

Náplň kurzu:
- Naučíte sa hĺbkové energetické masážne techniky pre uvoľnenie a vyčistenie blokov, toxínov, nadmerného tepla a negatívnych emócií v oblasti pupku a vnútorných orgánov.

-Získate základne anatomické informácie fungovania orgánov brušnej dutiny, srdca a pľúc z hľadiska západnej i východnej medicíny.
- Získate skúsenosti ako poradca zdravia. Úlohou Čchi nej Tsang praktikanta je učiť ľudí ako využiť ich vlastnú vnútornú liečivú silu.
- Oboznámite sa aj s učením a praxou energetických meditácii – ako sú vnútorný úsmev, 6 liečivých zvukov, mikrokozmický orbit a základmi praxe Čchi kung Železnej košele. Ako praktikant CNT, budete využívať tieto základné techniky pre budovanie svojej energie a zdravia.
- Súčasťou je získanie Certifikátu o účasti na kurze CNT I, ktorý oprávňuje absolventa vykonávať prax na sebe alebo svojich blízkych. V prípade, že absolvent má záujem prehĺbiť prax a  získať Medzinárodný Certifikát praktikanta CNT I, je potrebné následne po kurze vypracovať 100 prípadových štúdií (t.j. 20 klientov po 5 stretnutí každý alebo 120 prípadových štúdii so 40 rozličnými klientami), ktore sú nutným predpokladom k vykonaniu Certifikačnej skúšky... (cca o rok) Toto školenie vás povedie krok za krokom od pozície CNT praktikanta až k tomu, aby ste sa následne po absolvovaní vyššie uvedenej praxe mohli stať certifikovaným CNT terapeutom-masérom, ktorý je schopný viesť úspešne profesionálnu CNT prax.Lektor: Mgr. Martina Medvecká – profesional certifikated practitioner CNT I, II a certificated Teacher Chi Nei Tsang , certificated instructor UHT

Pre koho je kurz určený: Kurz je určený ako pre profesionálov pracujúcich v obore terapie, masáží a v zdravotníctve, ako aj ďalších záujemcov z radov odbornej i laickej verejnosti, ktorých zaujímajú témy sebaliečenia a nové alternatívne metódy liečenia.

Podmienky účasti: Absolvent kurzu Tao Základy I. (termíny kurzov podľa rozpisu Školy Taojogy nájdete na www.taojoga.sk, najbližší termín už 26. 5.)

Predchádzajúce skúsenosti v odbore nie sú podmienkou účasti.

Doporučené – účasť na Verejnej prezentácii Chi Nei Tsang v Bratislave v utorok dňa 26. júna od 18:00 – 21:00

"Keď sa orgán zablokuje ... tradičná masáž svalov alebo stimulácia reflexných bodov orgánu je ako používanie diaľkového ovládania pre odstránenie problému, ktorý vyžaduje fyzickú prítomnosť. V Chi Nei Tsang pracujete priamo na orgánoch ako takých. "Majster Mantak

Chi Nei Tsang masáž je rýchla a efektívna pri zažívacích problémoch (zápcha, hnačka, nafúknutie, problémy s močovým mechúrom), bolestiach chrbta a sedacieho nervu, gynekologických problémoch, nespavosti, bolestiach hlavy, migrénach, astme, vysokom krvnom tlaku a mnohých ďalších bežných ochoreniach a chorobách.

Registrácie: osobne, mailom alebo telefonicky.

Mobil:  +421 917 974 551

e-mail: taojogask@gmail.com

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky